Wnętrza

Co projektujemy?

Obsługujemy klientów indywidualnych jak i biznesowych pod kątem projektów wnętrz. Projektujemy przestrzenie mieszkalne: salony, kuchnie, łazienki, sypialnie, pokoje gościnne i dziecięce oraz przestrzenie komercyjne: hotele, pensjonaty, biura.

 

 

 

 

 

Nasza Firma posiada zespół składający się z kilkunastu specjalistów w tej dziedzinie. Pozwala to w łatwy sposób zaprojektować  przestrzeń mieszkalną jak i relaksacyjną Naszych klientów. 

Praca w zespole otwiera nam szerszy kąt pomysłów w sferze projektowej.

Jak pracujemy?

Głównym zadaniem pakietu jest przygotowanie dokumentacji technicznej/projekt wykonawczy, rysunków zabudowy meblowej do wykonania przez stolarza, przedstawienie wizualizacji fotorealistycznych, sporządzenie kosztorysu i przygotowanie listy zakupowej. 

PROCES

Konsultacje na każdym etapie prac

1. Inwentaryzacja – pomiar z natury pomieszczeń podlegających aranżacji (bądź dostarczenie planu zwymiarowanego pomieszczenia przez inwestora)
2. Układy funkcjonalne – rzuty techniczne z wymiarami i ustawieniem mebli, wykonane zgodnie z prawidłami ergonomii (2 wersje, z których do wyboru jest jedna podlegająca dalszej realizacji)
3. Wizualizacje fotorealistyczne

4. Rysunki techniczne zabudowy meblowej do wykonania przez stolarza

5. Specyfikacja materiałowa projektu -  dokładna lista wyposażenia, z którą z łatwością można dokonać zakupów